kod Watykanu - code Vaticano

Wpis

niedziela, 24 czerwca 2012

Układ gwiazd nad Rzymem (ROMA)

Układ gwiazd nad Rzymem i obiektów rozmieszczonych na wschód od watykańskiego placu

Tą gwiezdną zagadkę można obserwować z watykańskiego placu dwa razy w roku, czyli w dniach wschodu i zachodu słońca w dniu równonocy.

Linię wschodu i zachodu słońca na Ziemi wyznacza dokładnie - kopuła bazyliki św.Piotra - obelisk na watykańskim placu i tarcza wschodzącego słońca na horyzoncie. W dniach  zrównania dnia z nocą dokładnie na tej linii o północy zobaczysz trzy gwiazdy pasa Oriona. Nad siedmioma wzgórzami Rzymu zawiśnie siedem gwiazd Plejad a nad Castel Sant Angelo - gwiazda z której przybył na Ziemię ! 

Długo zastanawiałem się w jakim celu Sykstus V postawił obelisk na Pantheonie. Teraz już wiem. To linia, która po kątem 33 stopni wyprowadzona jest ze środka watykańskiego placu ( miejsce zabudowy obelisku) A w jakim celu, to pokazuje powyższy filmik !

 

ANCIENT STAR MAP RZYM - SKÓRY Prometheus FILM SECRET siedmiu rzymskich wzgórz wybrane do MIRROR Plejady ... DLACZEGO? Na przedchrześcijańskiej nocy Sol Invictus ... 24th grudnia ... Papież wychodzi, aby zobaczyć sekret ... Pomnik Piotra pokazuje drogę do sekretu ... Watykan zapala się gigantyczny Klucza Salomona symbol Oriona na Piazza wyrównujący do Star kształcie twierdzy Castel Sant Angelo ... Pełna historia na...

Na attyce bazyliki znajduje się herb kodowania...

A to jest herb Sykstusa V-tego

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
krzychkizier
Czas publikacji:
niedziela, 24 czerwca 2012 12:23

Polecane wpisy

Trackback