kod Watykanu - code Vaticano

Wpis

poniedziałek, 07 listopada 2011

ROMA - kod Watykanu

Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w Rzymie, to sprawdź naocznie, co napisano w tym blogu...

1 - Niezależnie od tego,co napisano powyżej i poniżej - przyglądnij się dokładnie obiektom sąsiadującym z placem - najlepiej w google- earth - Zainstaluj program i zjedź z podglądem na watykański plac, ale tak , aby widzieć sąsiadujące z placem budowle, a w szczególności Castel St. Angelo. Co widzisz - chyba klucz i dziurę od klucza... A jeśli jesteś bystry i oblatany w satelitarnych mapach, to dojdziesz wizualnie do rozwiązania kodu, ponieważ klucz to wyraźnie pokazuje. Jeżeli masz trudności, to popatrz , look: na załączony poniżej filmik - "St Peter hold Solomon Key"

2 - Budynek bazyliki, a przede wszystkim, kopuła bierze udział w kodowaniu...Środek kopuły, czyli iglica - obelisk, który postawiono na środku watykańskiego placu z rozkazu papieża Sykstusa V-tego i tarcza wschodzącego słońca na horyzoncie w dniu równonocy, to linia która jednocześnie jest ramieniem krzyża:)

h

Twórcy tegoż filmiku zapomnieli jednak, że KLUCZ, KEY - jest nie kompletny...

Dziś, kiedy operujemy dokładnymi mapami np. Google - Earth nie trudno zobaczyć z bliska watykański plac i rozwiązanie kodu...

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
krzychkizier
Czas publikacji:
poniedziałek, 07 listopada 2011 09:51

Polecane wpisy

Trackback